• Zbiórka karmy

• Szkolny oraz Przedszkolny Klub Wolontariatu ponownie zorganizowali w listopadzie akcję zbierania karmy dla Tarnobrzeskiego Schroniska u Machowiaków. Głównym celem akcji było uwrażliwienie uczniów na los bezdomnych zwierząt oraz chęć kształtowania u uczniów gotowości niesienia pomocy. W dniu  30.11.2023r. odwiedziły naszą szkołę Panie ze schroniska wraz z Kropkiem. Zebrana karma dla piesków i kotków, koce oraz prześcieradła zostały przekazane na ręce Pań.  Mimo iż spotkanie z naszymi gośćmi było krótkie to i tak nasi uczniowie bardzo się ucieszyli, że mogli spędzić chwilę w towarzystwie Kropka. Ponadto uświadomili sobie, że ich czyny są ważne i mogli dołożyć swoją cegiełkę pomocy, którą schronisko w okresie zimowym tak potrzebuje.

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą zbiórkę.