• Zdalna Szkoła

• Gmina Grębów w ubiegłym roku szkolnym wsparła naszą szkołę przekazując 6 laptopów zakupionych w ramach realizacji projektu "Zdalna Szkoła + wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014 - 2020. Następnie w ramach programu „Zdalna Szkoła” pozyskaliśmy 4 laptopy. Łącznie otrzymaliśmy 10 laptopów (4 laptopy dla uczniów z rodzin wielodzietnych, 2 dla nauczycieli i 4 dla uczniów o trudnej sytuacji materialnej). 8 marca 2022 roku nasza społeczność szkolna powiększyła się o dwoje dzieci w Oddziale Przedszkolnym i pięcioro uczniów w Szkole Podstawowej z Ukrainy, którzy również korzystali z posiadanych laptopów.